You are here
Home > Lajme > Njoftim Ligjerata javore nga imamët e Myftinisë së Tetovës

Njoftim Ligjerata javore nga imamët e Myftinisë së Tetovës

Njoftohen të gjithë imamët dhe xhemati se më datë 01.05.2016 (e Diel) pas namazit të Akshamit ora 19:45 në “ Xhaminë e Drenovecit“ do të mbahet ligjëratë nga Tahiri ef. Tahiri, me temë “Si ta ruahm nderin” e organizuar nga imamët e Myftinisë së Tetovës

Artikuj të ngjajshëm

error: