You are here
Home > Lajme > Njoftim: Ligjerata javore nga imamët e Myftinisë së Tetovës

Njoftim: Ligjerata javore nga imamët e Myftinisë së Tetovës

Njoftohen të gjithë imamët dhe xhemati se më datë 20.11.2016 (e Diel) pas namazit të Jacisë ora 19:00 në “ Xhaminë e Pashës“ do të mbahet ligjëratë nga Nuhi ef. Gania imam nē Xhaminë “Gam-Gam”.

Artikuj të ngjajshëm

error: