You are here
Home > Lajme > Njoftim

Njoftim

Ligjerata javore nga imamët e Myftinisë së Tetovës.

Njoftohen të gjithë imamët dhe xhemati se më datë 14.02.2016 (e Diel) pas namazit të jacisë ora 19.00 në “ Xhaminë e re në lagjen e Teqes “ do të mbahet ligjëratë nga hoxha i nderuar Muhamed ef. Zekiri“ Imami i Xhamisë së fsh. Priok”-Tetovë ), me temë: “Vlera e falmderimit dhe falemenderuesve ”, e organizuar nga imamët e Myftinisë së Tetovës.

Artikuj të ngjajshëm

error: