You are here
Home > Lajme > LAJMËRIM! 

LAJMËRIM! 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

“Të All-llahut jemi dhe ne vetëm te Ai kthehemi!”

 

Lajmërohen të gjithë besimtarët se më date 21.12.2015. ( e Hënë) ka ndruar jetë hfz.Elmaz ef. Qamili nga fsh. Poroj, varrimi i të ndjerit do të bëhet pas namazit të drekës në varrezat e fsh. Poroj. All-llahu e mëshiroft hoxhën e nderuar.

Artikuj të ngjajshëm

error: