You are here
Home > Lajme > Lajmërim

Lajmërim

“Të All-llahut jemi dhe vetëm te Ai do të Kthehemi”
Sot më 11.05..2016 (e mërkurë), êshtê ndarë nga jeta hoxha i nderuar Abdylhamit ef. Abdullahu (arkëtari paraprkaë në Myftininë e Tetovës) Varrimi i merhumit do tê bëhet neser, pas namazit të drekës në Xhaminë e Larme (Pashës)-Tetovë

Artikuj të ngjajshëm

error: