Myftiu i Tetovës priti në takim ambasadorin e Francës z. Christian Thimonier

Sot më 20.04.2017 (e enjte), Myftiu i Tetovës priti në takim ambasadorin e Francës z. Christian Thimonier në hapësirat e Myftinisë së Tetovës. [ngg_images source="galleries" container_ids="45" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="50" number_of_columns="5" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show slideshow]" template="/home2/agroupcc/public_html/myftiniatetove/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Takim me imamet e diasporës

Sot më 19.07.2016 (e martë), Myftiu i Tetovës priti në takim hoxhallarët nga Tetova me rrethinë, të cilët shërbejnë si imamë në diasporë.  

Studentët dhe nxënësit në Myftininë e Tetovës

Sot më 31.05.2016 (e martë), Myftiu i Tetovës realizoi takimin e rradhës me studentët dhe nxënësit e Tetovës, të cilët aktualisht mësojnë në Fakultetin e Shkencave Islame dhe në shkollën e mesme “Isa-Beu”-Shkup.